טלפייר רכזת גילוי אש ועשן לעסק

מערכות לגילוי אש ועשן

מערכת לגילוי אש ועשן הינה מערכת הכרחית והיא מעוגנת בחוק המחייב התקנה של מערכת זו בכל בית עסק, מוסד ציבורי, מפעל ובניין מגורים ולכן עליה לעמוד בתקנים בינלאומיים וישראליים (1220 של מכון התקנים).
תפקיד המערכת הוא להתריע מיידית על תחילת שריפה, דליפת גז או מקור חום גבוה ובכך לאפשר תגובה מהירה המונעת נזק ברכוש ובחיי אדם.
בנוסף להתרעה, המערכת מאפשרת גם כיבוי של אש ע"י חיבורה למערכת ספרינקלרים ומיכלי גז המתפוצצים ברגע תחילת השריפה, סגירת דלתות אש אוטומטית, הפעלת מפוחים ,מנדפים ומערכות נוספות ובכך למנוע את התפשטותה של האש.
למערכת מחובר גם חייגן המתקשר למכבי האש להתריע על השריפה ובנוסף גם למספר מוקדים הניתנים לבחירה – בעל העסק, איש אחזקה, ממונה בטיחות וכו'.

מערכת גילוי אש ועשן מורכבת בבסיסה מ:
גלאים, צופרים, לחצני התראה, חייגן, פאנל ראשי (רכזת) המציג באיזה איזור יש הימצאות של אש, בנוסף ניתן להוסיף לה רכיבים נוספים ולהתאימה בצורה המירבית ללקוח בהתאם לדרישות (סוגי גלאים שונים – גלאי קרן, גלאי עשן, גלאי דליפות גז, הרחבה לרכזת עם פאנל משני, לחצני התרעה, לחצני הפעלה למיכלי גז ועוד).
ישנן מספר סוגי מערכות לגילוי אש ועשן המותאמות כל אחת מהן ללקוח (בתי עסק, מוסדות, בנייני מגורים ומפעלים) המערכות הקיימות הן:

מערכת גילוי עשן אזורית -

במערכת זו המבנה מחולק לאזורים (בדר"כ עד 16) כאשר לכל אזור מוקצה מספר משלו וניתן לקבל קריאה על האיזור הכללי של השריפה באמצעות הגלאים השולחים קריאה לרכזת.

מערכת גילוי עשן אנלוגית (כתובתית) -

במערכת זו המבנה מחולק לכתובות, כלומר שבכל איזור יש מספר גלאים שמיוצגים בנפרד והם שולחים קריאות לרכזת, ע"י החילוק לכתובות ניתן לדעת במדוייק את איזור השריפה. 

א. טלאד מערכות בע"מ מעניקה שירותי ייעוץ, מכירה,שיווק והתקנה של מערכות לגילוי וכיבוי אש ועשן למוסדות ולפרטיים בהתאם לתקנה 1220 של מכון התקנים.
החברה מתאימה לכל לקוח את המערכת ע"פי הדרישות הנחוצות לו, או על פי הדרישה של כיבוי אש, דואגת לכל פיתרון הנדרש ללקוח, החל משלב קבלת הדרישות ועד למתן האישור הסופי!
בא. טלאד מערכות בע"מ אתם מקבלים את השירות המקצועי האמין והטוב ביותר מתחילת התהליך ועד סופו, כולל אישורים שנתיים ובדיקות תקופתיות נדרשות.

מערכת גילוי אש ועשן לעסק בחיפה והקריות

מערכת גילוי אש ועשן

מערכות גילוי אש ועשן לעסק בחיפה צופר אש

צופר אש ועשן

גלאי עשן לעסק מערכת גילוי אש ועשן בחיפה והקריות

גלאי משולב עשן וחום

מערכות גילוי אש ועשן לעסק בחיפה לחצן אזעקת אש

לחצן אזעקת אש